Nijmegen

Nijmegen

Bekijk hier de lesroosters of download en print de PDF

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Peuterdans
Docent: Annika
09:15 – 10:00
Zaal 1
ADV/klassiek 4-6 jaar
Docent: Anika
09:15 – 10:00
Zaal 2
Funky Jazz 7-9 jaar
Docent: Anika
10:00 – 11:00
Zaal 2
Modern volw. beg.
Docent: Nina
10:30 – 11:30
Zaal 1
Musical 6-8 jaar
Docenten: Annika, Susan, Chantal
11:00 – 12:30
Zaal 1

Musical 9-11 jaar
Docenten: Annika, Susan, Chantal
11:00 – 12:30
Zaal 2

Musical mc extra
Docenten: Annika, Susan, Chantal
11:45 – 13:50
Zaal 3
Funky Jazz 5-7 jaar
Docent: Annika
13:30 – 14:30
Zaal 1
Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Annika
14:30 – 15:30
Zaal 1

Hiphop kidz 1 & 2
Docent: Nash
15:15 – 16:15
Zaal 2

Klassiek 8-10 jaar
Docent: Nina
15:30 – 16:30
Zaal 1

Hiphop kidz 3
Docent: Nash
16:15 – 17:15
Zaal 2

Klassiek 10-12 jaar
Docent: Nina
16:30 – 17:30
Zaal 1

Hiphop kidz 4
Docent: Nash
17:15 – 18:15
Zaal 2

klassiek 12-16 jaar
Docent: Nina
17:30 – 18:30
Zaal 1

Hiphop Teenz 2
Docent: Nash
18:15 – 19:15
Zaal 2

Hiphop Teenz 1
Docent: Ronja
18:30 – 19:30
Zaal 1

Spitzen 12-16 jaar
Docent: Nina
18:30 – 19:30
Zaal 3

Hiphop gevorderd
Docent: Nash
19:15 – 20:15
Zaal 2

Urban Contemporary 14+
Docent: Ronja
19:30 – 20:30
Zaal 1

Zumba
Docent: Anika
20:15 – 21:15
Zaal 2

Modern volwassenen
Docent: Ronja
20:30 – 21:30
Zaal 1
Funky Jazz 5-6 jaar
Docent: Fleur
14:30 – 15:30
Zaal 2

Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Tess van D.
14:30 – 15:30
Zaal 1
Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Anne-Marie
15:30 – 16:30
Funky Jazz 8-10 jaarZaal 1

Klassiek 6-8 jaar
Docent: Diantha
15:30 – 16:30
Zaal 2
ADV/kinderdans 4-6 jaar
Docent: Fleur
15:30 – 16:15
Zaal 2

Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Anna
15:30 – 16:30
Zaal 1

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Fleur
16:15 – 17:15
Zaal 2

Funky Jazz 13-15 jaar
Docent: Anna
16:30 – 17:30
Zaal 1

Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Fleur
17:15 – 18:15
Zaal 2

Funky Jazz 11-14 jaar
Docent: Indira
17:30 – 18:30
Zaal 1

Funky Jazz 14-17 jaar
Docent: Fleur
18:15 – 19:15
Zaal 2

Funky Jazz 16-19 jaar
Docent: Indira
18:30 – 19:30
Zaal 1

Funky Jazz 16+
Docent: Fleur
19:15 – 20:15
Zaal 2

Bodymix
Docent: Anna/Indira
19:30 – 20:30
Zaal 1

Modern 16+
Docent: Fleur
20:15 – 21:15
Zaal 2

Funky Jazz volw.
Docent: Indira
20:30 – 21:30
Zaal 1
Funky Jazz 11-14 jaar
Docent: Tess van D.
15:30 – 16:30
Zaal 1

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Fleur
15:30 – 16:30
Zaal 2
Funky Jazz 11-14 jaar
Docent: Annika
16:00 – 17:00
Zaal 2

Modern improvisatie
Docent: Anna
16:00 – 17:00
Zaal 1
Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Diantha
16:30 – 17:30
Zaal 2

Modern 12-14 jaar
Docent: Anne-Marie
16:30 – 17:30
Zaal 1
Funky Jazz 14-17 jaar
Docent: Indira
16:30 – 17:30
Zaal 1

MotivatID
Docent: Fleur
16:30 – 17:30
Zaal 2
Funky Jazz 15-18 jaar
Docent: Anna
17:00 – 18:00
Zaal 1

Klassiek 15+
Docent: Jasmine
17:00 – 18:00
Zaal 2
Funky Jazz 12-16 jaar
Docent: Diantha
17:30 – 18:30
Zaal 2

Modern 14-17 jaar
Docent: Anne-Marie
17:30 – 18:30
Zaal 1
Funky Jazz 12-15 jaar
Docent: Fleur
17:30 – 18:30
Zaal 2

prIDe
Docent: Indira
17:30 – 18:30
Zaal 1
Spitzen 15+
Docent: Jasmine
18:00 – 18:45
Zaal 3

Funky Jazz 14-16 jaar
Docent: Tess
18:00 – 19:00
Zaal 2

Funky Jazz 18+ gev.
Docent: Indira
18:00 – 19:00
Zaal 1
CNFIDNT/IDNTTNZ
Docent: Nash
18:30 – 20:00
Zaal 2

Yoga flow gev.
Docent: Petra
19:00 – 20:15
Zaal 3

Hiphop volw.
Docent: Nash
20:00 – 21:00
Zaal 2

yoga flow beg.
Docent: Petra
20:15 – 21:30
Zaal 3

Hiphop volw. beg.
Docent: Nash
21:15 – 22:15
Zaal 2
Breakdance 1
Docenten: Jorg & Nash
18:30 – 19:30
Zaal 2

ID Select
Docenten: Indira & Fleur
18:30 – 20:30
Zaal 1

Breakdance 2
Docenten: Jorg & Nash
19:30 – 20:30
Zaal 2
Jazz volwassenen
Docent: Nina
19:00 – 20:00
Zaal 2

Modern gevorded
Docent: Tess
19:00 – 20:00
Zaal 1
Klassiek volwassenen
Docent: Jasmine
20:00 – 21:00
Zaal 2

Klassiek volwassenen beginners
Docent: Nina
20:00 – 21:00
Zaal 3

Modern 17+
Docent: Tess
20:00 – 21:00
Zaal 1
Breakdance 3
Docenten: Jorg & Nash
20:30 – 21:30
Zaal 2

Funky Jazz volw.
Docent: Indira
20:30 – 21:30
Zaal 1
Spitzen volwassenen & 15+
Docent: Jasmine
21:00 – 21:45
Zaal 2

Jazz volwassener
Docent: Tess
21:00 – 22:00
Zaal 1

Maandag

  • Funky Jazz 8-10 jaar
    15:30 – 16:30
  • Klassiek 6-8 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    16:30 – 17:30
  • Modern 12-14 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 12-16 jaar
    17:30 – 18:30
  • Modern 14-17 jaar
    17:30 – 18:30
  • CNFIDNT/IDNTTNZ
    18:30 – 20:00
  • Yoga flow gev.
    19:00 – 20:15
  • Hiphop volw.
    20:00 – 21:00
  • yoga flow beg.
    20:15 – 21:30
  • Hiphop volw. beg.
    21:15 – 22:15

Dinsdag

  • ADV/kinderdans 4-6 jaar
    15:30 – 16:15
  • Funky Jazz 6-8 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    16:15 – 17:15
  • Funky Jazz 13-15 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    17:15 – 18:15
  • Funky Jazz 11-14 jaar
    17:30 – 18:30
  • Funky Jazz 14-17 jaar
    18:15 – 19:15
  • Funky Jazz 16-19 jaar
    18:30 – 19:30
  • Funky Jazz 16+
    19:15 – 20:15
  • Bodymix
    19:30 – 20:30
  • Modern 16+
    20:15 – 21:15
  • Funky Jazz volw.
    20:30 – 21:30

Woensdag

  • Peuterdans
    09:15 – 10:00
  • Funky Jazz 5-7 jaar
    13:30 – 14:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    14:30 – 15:30
  • Hiphop kidz 1 & 2
    15:15 – 16:15
  • Klassiek 8-10 jaar
    15:30 – 16:30
  • Hiphop kidz 3
    16:15 – 17:15
  • Klassiek 10-12 jaar
    16:30 – 17:30
  • Hiphop kidz 4
    17:15 – 18:15
  • klassiek 12-16 jaar
    17:30 – 18:30
  • Hiphop Teenz 2
    18:15 – 19:15
  • Hiphop Teenz 1
    18:30 – 19:30
  • Spitzen 12-16 jaar
    18:30 – 19:30
  • Hiphop gevorderd
    19:15 – 20:15
  • Urban Contemporary 14+
    19:30 – 20:30
  • Zumba
    20:15 – 21:15
  • Modern volwassenen
    20:30 – 21:30

Donderdag

  • Funky Jazz 11-14 jaar
    16:00 – 17:00
  • Modern improvisatie
    16:00 – 17:00
  • Funky Jazz 15-18 jaar
    17:00 – 18:00
  • Klassiek 15+
    17:00 – 18:00
  • Spitzen 15+
    18:00 – 18:45
  • Funky Jazz 14-16 jaar
    18:00 – 19:00
  • Funky Jazz 18+ gev.
    18:00 – 19:00
  • Jazz volwassenen
    19:00 – 20:00
  • Modern gevorded
    19:00 – 20:00
  • Klassiek volwassenen
    20:00 – 21:00
  • Klassiek volwassenen beginners
    20:00 – 21:00
  • Modern 17+
    20:00 – 21:00
  • Spitzen volwassenen & 15+
    21:00 – 21:45
  • Jazz volwassener
    21:00 – 22:00

Vrijdag

  • Funky Jazz 5-6 jaar
    14:30 – 15:30
  • Funky Jazz 6-8 jaar
    14:30 – 15:30
  • Funky Jazz 11-14 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 14-17 jaar
    16:30 – 17:30
  • MotivatID
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 12-15 jaar
    17:30 – 18:30
  • prIDe
    17:30 – 18:30
  • Breakdance 1
    18:30 – 19:30
  • ID Select
    18:30 – 20:30
  • Breakdance 2
    19:30 – 20:30
  • Breakdance 3
    20:30 – 21:30
  • Funky Jazz volw.
    20:30 – 21:30

Zaterdag

  • ADV/klassiek 4-6 jaar
    09:15 – 10:00
  • Funky Jazz 7-9 jaar
    10:00 – 11:00
  • Musical 6-8 jaar
    11:00 – 12:30
  • Musical 9-11 jaar
    11:00 – 12:30
  • Musical mc extra
    11:45 – 13:50

Zondag

  • Modern volw. beg.
    10:30 – 11:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodymix
Docent: Anna/Indira
19:30 – 20:30
Zaal 1

Dinsdag

  • Bodymix
    19:30 – 20:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Breakdance 1
Docenten: Jorg & Nash
18:30 – 19:30
Zaal 2
Breakdance 2
Docenten: Jorg & Nash
19:30 – 20:30
Zaal 2
Breakdance 3
Docenten: Jorg & Nash
20:30 – 21:30
Zaal 2

Vrijdag

  • Breakdance 1
    18:30 – 19:30
  • Breakdance 2
    19:30 – 20:30
  • Breakdance 3
    20:30 – 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Funky Jazz 7-9 jaar
Docent: Anika
10:00 – 11:00
Zaal 2
Funky Jazz 5-7 jaar
Docent: Annika
13:30 – 14:30
Zaal 1
Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Annika
14:30 – 15:30
Zaal 1
Funky Jazz 5-6 jaar
Docent: Fleur
14:30 – 15:30
Zaal 2

Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Tess van D.
14:30 – 15:30
Zaal 1
Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Anne-Marie
15:30 – 16:30
Funky Jazz 8-10 jaarZaal 1
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Anna
15:30 – 16:30
Zaal 1

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Fleur
16:15 – 17:15
Zaal 2

Funky Jazz 13-15 jaar
Docent: Anna
16:30 – 17:30
Zaal 1

Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Fleur
17:15 – 18:15
Zaal 2

Funky Jazz 11-14 jaar
Docent: Indira
17:30 – 18:30
Zaal 1

Funky Jazz 14-17 jaar
Docent: Fleur
18:15 – 19:15
Zaal 2

Funky Jazz 16-19 jaar
Docent: Indira
18:30 – 19:30
Zaal 1

Funky Jazz 16+
Docent: Fleur
19:15 – 20:15
Zaal 2
Funky Jazz 11-14 jaar
Docent: Tess van D.
15:30 – 16:30
Zaal 1

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Fleur
15:30 – 16:30
Zaal 2
Funky Jazz 11-14 jaar
Docent: Annika
16:00 – 17:00
Zaal 2
Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Diantha
16:30 – 17:30
Zaal 2
Funky Jazz 14-17 jaar
Docent: Indira
16:30 – 17:30
Zaal 1

MotivatID
Docent: Fleur
16:30 – 17:30
Zaal 2
Funky Jazz 15-18 jaar
Docent: Anna
17:00 – 18:00
Zaal 1
Funky Jazz 12-16 jaar
Docent: Diantha
17:30 – 18:30
Zaal 2
Funky Jazz 12-15 jaar
Docent: Fleur
17:30 – 18:30
Zaal 2

prIDe
Docent: Indira
17:30 – 18:30
Zaal 1
Funky Jazz 14-16 jaar
Docent: Tess
18:00 – 19:00
Zaal 2

Funky Jazz 18+ gev.
Docent: Indira
18:00 – 19:00
Zaal 1
ID Select
Docenten: Indira & Fleur
18:30 – 20:30
Zaal 1
Funky Jazz volw.
Docent: Indira
20:30 – 21:30
Zaal 1
Funky Jazz volw.
Docent: Indira
20:30 – 21:30
Zaal 1

Maandag

  • Funky Jazz 8-10 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 12-16 jaar
    17:30 – 18:30

Dinsdag

  • Funky Jazz 6-8 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    16:15 – 17:15
  • Funky Jazz 13-15 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    17:15 – 18:15
  • Funky Jazz 11-14 jaar
    17:30 – 18:30
  • Funky Jazz 14-17 jaar
    18:15 – 19:15
  • Funky Jazz 16-19 jaar
    18:30 – 19:30
  • Funky Jazz 16+
    19:15 – 20:15
  • Funky Jazz volw.
    20:30 – 21:30

Woensdag

  • Funky Jazz 5-7 jaar
    13:30 – 14:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    14:30 – 15:30

Donderdag

  • Funky Jazz 11-14 jaar
    16:00 – 17:00
  • Funky Jazz 15-18 jaar
    17:00 – 18:00
  • Funky Jazz 14-16 jaar
    18:00 – 19:00
  • Funky Jazz 18+ gev.
    18:00 – 19:00

Vrijdag

  • Funky Jazz 5-6 jaar
    14:30 – 15:30
  • Funky Jazz 6-8 jaar
    14:30 – 15:30
  • Funky Jazz 11-14 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 14-17 jaar
    16:30 – 17:30
  • MotivatID
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 12-15 jaar
    17:30 – 18:30
  • prIDe
    17:30 – 18:30
  • ID Select
    18:30 – 20:30
  • Funky Jazz volw.
    20:30 – 21:30

Zaterdag

  • Funky Jazz 7-9 jaar
    10:00 – 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Hiphop kidz 1 & 2
Docent: Nash
15:15 – 16:15
Zaal 2

Hiphop kidz 3
Docent: Nash
16:15 – 17:15
Zaal 2

Hiphop kidz 4
Docent: Nash
17:15 – 18:15
Zaal 2

Hiphop Teenz 2
Docent: Nash
18:15 – 19:15
Zaal 2

Hiphop Teenz 1
Docent: Ronja
18:30 – 19:30
Zaal 1

Hiphop gevorderd
Docent: Nash
19:15 – 20:15
Zaal 2

Urban Contemporary 14+
Docent: Ronja
19:30 – 20:30
Zaal 1
CNFIDNT/IDNTTNZ
Docent: Nash
18:30 – 20:00
Zaal 2
Hiphop volw.
Docent: Nash
20:00 – 21:00
Zaal 2
Hiphop volw. beg.
Docent: Nash
21:15 – 22:15
Zaal 2

Maandag

  • CNFIDNT/IDNTTNZ
    18:30 – 20:00
  • Hiphop volw.
    20:00 – 21:00
  • Hiphop volw. beg.
    21:15 – 22:15

Woensdag

  • Hiphop kidz 1 & 2
    15:15 – 16:15
  • Hiphop kidz 3
    16:15 – 17:15
  • Hiphop kidz 4
    17:15 – 18:15
  • Hiphop Teenz 2
    18:15 – 19:15
  • Hiphop Teenz 1
    18:30 – 19:30
  • Hiphop gevorderd
    19:15 – 20:15
  • Urban Contemporary 14+
    19:30 – 20:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Jazz volwassenen
Docent: Nina
19:00 – 20:00
Zaal 2
Jazz volwassener
Docent: Tess
21:00 – 22:00
Zaal 1

Donderdag

  • Jazz volwassenen
    19:00 – 20:00
  • Jazz volwassener
    21:00 – 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
ADV/klassiek 4-6 jaar
Docent: Anika
09:15 – 10:00
Zaal 2
Klassiek 6-8 jaar
Docent: Diantha
15:30 – 16:30
Zaal 2
Klassiek 8-10 jaar
Docent: Nina
15:30 – 16:30
Zaal 1
Klassiek 10-12 jaar
Docent: Nina
16:30 – 17:30
Zaal 1
Klassiek 15+
Docent: Jasmine
17:00 – 18:00
Zaal 2
klassiek 12-16 jaar
Docent: Nina
17:30 – 18:30
Zaal 1

Maandag

  • Klassiek 6-8 jaar
    15:30 – 16:30

Woensdag

  • Klassiek 8-10 jaar
    15:30 – 16:30
  • Klassiek 10-12 jaar
    16:30 – 17:30
  • klassiek 12-16 jaar
    17:30 – 18:30

Donderdag

  • Klassiek 15+
    17:00 – 18:00

Zaterdag

  • ADV/klassiek 4-6 jaar
    09:15 – 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Klassiek volwassenen
Docent: Jasmine
20:00 – 21:00
Zaal 2

Klassiek volwassenen beginners
Docent: Nina
20:00 – 21:00
Zaal 3

Donderdag

  • Klassiek volwassenen
    20:00 – 21:00
  • Klassiek volwassenen beginners
    20:00 – 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Modern volw. beg.
Docent: Nina
10:30 – 11:30
Zaal 1
Modern improvisatie
Docent: Anna
16:00 – 17:00
Zaal 1
Modern 12-14 jaar
Docent: Anne-Marie
16:30 – 17:30
Zaal 1
Modern 14-17 jaar
Docent: Anne-Marie
17:30 – 18:30
Zaal 1
Modern gevorded
Docent: Tess
19:00 – 20:00
Zaal 1
Modern 16+
Docent: Fleur
20:15 – 21:15
Zaal 2
Modern 17+
Docent: Tess
20:00 – 21:00
Zaal 1
Modern volwassenen
Docent: Ronja
20:30 – 21:30
Zaal 1

Maandag

  • Modern 12-14 jaar
    16:30 – 17:30
  • Modern 14-17 jaar
    17:30 – 18:30

Dinsdag

  • Modern 16+
    20:15 – 21:15

Woensdag

  • Modern volwassenen
    20:30 – 21:30

Donderdag

  • Modern improvisatie
    16:00 – 17:00
  • Modern gevorded
    19:00 – 20:00
  • Modern 17+
    20:00 – 21:00

Zondag

  • Modern volw. beg.
    10:30 – 11:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Musical 6-8 jaar
Docenten: Annika, Susan, Chantal
11:00 – 12:30
Zaal 1

Musical 9-11 jaar
Docenten: Annika, Susan, Chantal
11:00 – 12:30
Zaal 2

Musical mc extra
Docenten: Annika, Susan, Chantal
11:45 – 13:50
Zaal 3

Zaterdag

  • Musical 6-8 jaar
    11:00 – 12:30
  • Musical 9-11 jaar
    11:00 – 12:30
  • Musical mc extra
    11:45 – 13:50
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Peuterdans
Docent: Annika
09:15 – 10:00
Zaal 1
ADV/kinderdans 4-6 jaar
Docent: Fleur
15:30 – 16:15
Zaal 2

Dinsdag

  • ADV/kinderdans 4-6 jaar
    15:30 – 16:15

Woensdag

  • Peuterdans
    09:15 – 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Spitzen 15+
Docent: Jasmine
18:00 – 18:45
Zaal 3
Spitzen 12-16 jaar
Docent: Nina
18:30 – 19:30
Zaal 3
Spitzen volwassenen & 15+
Docent: Jasmine
21:00 – 21:45
Zaal 2

Woensdag

  • Spitzen 12-16 jaar
    18:30 – 19:30

Donderdag

  • Spitzen 15+
    18:00 – 18:45
  • Spitzen volwassenen & 15+
    21:00 – 21:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Yoga flow gev.
Docent: Petra
19:00 – 20:15
Zaal 3

yoga flow beg.
Docent: Petra
20:15 – 21:30
Zaal 3

Maandag

  • Yoga flow gev.
    19:00 – 20:15
  • yoga flow beg.
    20:15 – 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Zumba
Docent: Anika
20:15 – 21:15
Zaal 2

Woensdag

  • Zumba
    20:15 – 21:15
Geen roosters beschikbaar!