Nijmegen

Nijmegen

Bekijk hier de lesroosters of download en print de PDF

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Peuterdans
Docent: Annika
09:15 – 10:00
Zaal 1
ADV/klassiek 4-6 jaar
Docent: Annika
09:00 – 09:45
Zaal 2

Modern gevorderd volwassenen
Docent: wisselend
09:30 – 11:00
Zaal 1

Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Annika
09:45 – 10:45
Zaal 2
Modern 8-10 jaar
Docent: Lena
09:30 – 10:30
Zaal 1
Modern volw. beg.
Docent: Lena
10:30 – 11:30
Zaal 1
Productiegroep 8-10 jaar
Docent: Annika
11:00 – 12:00
Zaal 2
Productiegroep 10-15 jaar
Docent: Annika
12:00 – 13:00
Zaal 2
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Annika
13:00 – 14:00
Zaal 2 (start bij voldoende aanmeldingen)
Hiphop kidz instroom*
Docent: Nash
14:30 – 15:15
Zaal 2 *start bij voldoende aanmeldingen

Klassiek 8-10 jaar
Docent: Daphne
14:30 – 15:30
Zaal 1

Hiphop kidz 2
Docent: Nash
15:15 – 16:15
Zaal 2

Klassiek 10-12 jaar
Docent: Daphne
15:30 – 16:30
Zaal 1

Hiphop kidz 3
Docent: Nash
16:15 – 17:15
Zaal 2

Spitzen voorbereiding 10-12 jaar
Docent: Sophie
16:30 – 17:00
Zaal 3

klassiek 12-15 jaar
Docent: Daphne
16:30 – 17:30
Zaal 1

Hiphop kidz 4
Docent: Nash
17:15 – 18:15
Zaal 2

Spitzen/voorbereiding
Docent: Sophie
17:30 – 18:00
Zaal 3

klassiek 15+
Docent: Daphne
17:30 – 18:30
Zaal 1

Hiphop Teenz 2
Docent: Nash
18:15 – 19:15
Zaal 2

Spitzen 15+
Docent: Daphne
18:30 – 19:15
Zaal 3

Urban contemporary teenz
Docent: Ronja
18:30 – 19:30
Zaal 1

Hiphop teenz 3
Docent: Nash
19:15 – 20:15
Zaal 2

Urban Contemporary volwassenen
Docent: Ronja
19:30 – 20:30
Zaal 1

Hiphop selectie
Docent: Nash
20:15 – 21:00
Zaal 3

Zumba
Docent: Annika
20:15 – 21:15
Zaal 2

Modern volwassenen
Docent: Ronja
20:30 – 21:30
Zaal 1
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Tess van D.
14:30 – 15:30
Zaal 1

ADV/kinderdans 4-6 jaar
Docent: Fleur
14:45 – 15:30
Zaal 2
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Annika
15:00 – 16:00
Zaal 2
Klassiek 6-8 jaar
Docent: Diantha
15:30 – 16:30
Zaal 2

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Anne-Marie
15:45 – 16:45
Zaal 1

Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Diantha
16:30 – 17:30
Zaal 2

Modern 13-15 jaar
Docent: Anne-Marie
16:45 – 17:45
Zaal 1

Funky Jazz 12-16 jaar
Docent: Diantha
17:45 – 18:45
Zaal 2

Modern 15-18 jaar
Docent: Anne-Marie
17:45 – 18:45
Zaal 1
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Anna
15:30 – 16:30
Zaal 1

ADV/kinderdans 4-6 jaar
Docent: Fleur
15:45 – 16:30
Zaal 2
Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Fleur
15:30 – 16:30
Zaal 2

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Tess van D.
15:30 – 16:30
Zaal 1
Funky Jazz 11-14 jaar
Docent: Annika
16:00 – 17:00
Zaal 2

Modern 11-13 jaar
Docent: Lynn
16:00 – 17:00
Zaal 1
Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Fleur
16:30 – 17:30
Zaal 2

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Anna
16:30 – 17:30
Zaal 1
Funky Jazz 12-15 jaar
Docent: Tess van D.
16:30 – 17:30
Zaal 1

Funky Jazz 14-18 jaar
Docent: Fleur
16:30 – 17:30
Zaal 2

Barre motivatID
Docent: Sophie
17:00 – 17:30
Zaal 3
Funky Jazz 14-18 jaar
Docent: Annika
17:00 – 18:00
Zaal 2

Klassiek 17+
Docent: Jasmine
17:00 – 18:00
Zaal 1
Funky Jazz 12-16 jaar
Docent: Fleur
17:30 – 18:30
Zaal 2

Funky Jazz 14-16 jaar
Docent: Indira
17:30 – 18:30
Zaal 1
Funky Jazz 17+
Docent: Indira
17:30 – 18:30
Zaal 1

MotivatID
Docent: Fleur
17:30 – 19:00
Zaal 2 + 3

Barre prIDe
Docent: Tess/Lynn
18:00 – 18:30
Zaal 3

Breakdance 1
Docenten: Jorg & Mark
18:30 – 19:30
Zaal 2

prIDe
Docent: Indira
18:30 – 20:00
Zaal 1

Barre ID Select
Docenten: Lynn/Tess
19:30 – 20:00
Zaal 3

Breakdance 2
Docenten: Jorg & Mark
19:30 – 20:30
Zaal 2

ID Select
Docenten: Indira & Fleur
20:00 – 22:00
Zaal 1

Breakdance 3
Docent: Jorg
20:30 – 21:30
Zaal 2
Spitzen 17+
Docent: Jasmine
18:00 – 18:45
Zaal 3

Funky Jazz 17+
Docent: Lynn
18:00 – 19:00
Zaal 2

Funky Jazz 18+ gev.
Docent: Indira
18:00 – 19:00
Zaal 1
Funky Jazz 15-18 jaar
Docent: Anna
18:30 – 19:30
Zaal 1

Funky Jazz 17+
Docent: Fleur
18:30 – 19:30
Zaal 2
Hiphop gevorderd
Docent: Nash
19:00 – 20:00
Zaal 2
Jazz volwassenen
Docent: Lynn
19:00 – 20:00
Zaal 2

Modern gevorderd volwassenen
Docent: Tess van N.
19:00 – 20:00
Zaal 1
Bodymix
Docent: Anna/Indira
19:30 – 20:30
Zaal 1

Modern 17+
Docent: Fleur
19:30 – 20:30
Zaal 2
Hiphop volw. intermediate
Docent: Nash
20:00 – 21:00
Zaal 2

yoga flow
Docent: Petra
20:00 – 21:30
Locatie: Malden

Hiphop volw. beg.
Docent: Nash
21:00 – 22:00
Zaal 2
Klassiek volwassenen
Docent: Jasmine
20:00 – 21:00
Zaal 2

Klassiek volwassenen beginners
Docent: Lynn
20:00 – 21:00
Zaal 3

Modern 17+ gev.
Docent: Tess van N.
20:00 – 21:00
Zaal 1
Funky Jazz volw.
Docent: Indira
20:30 – 21:30
Zaal 1
Spitzen volwassenen
Docent: Jasmine
21:00 – 21:45
Zaal 2

Jazz volwassener
Docent: Tess van N.
21:00 – 22:00
Zaal 1

Maandag

  • Klassiek 6-8 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    15:45 – 16:45
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    16:30 – 17:30
  • Modern 13-15 jaar
    16:45 – 17:45
  • Funky Jazz 12-16 jaar
    17:45 – 18:45
  • Modern 15-18 jaar
    17:45 – 18:45
  • Hiphop gevorderd
    19:00 – 20:00
  • Hiphop volw. intermediate
    20:00 – 21:00
  • yoga flow
    20:00 – 21:30
  • Hiphop volw. beg.
    21:00 – 22:00

Dinsdag

  • Funky Jazz 6-8 jaar
    15:30 – 16:30
  • ADV/kinderdans 4-6 jaar
    15:45 – 16:30
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 12-16 jaar
    17:30 – 18:30
  • Funky Jazz 14-16 jaar
    17:30 – 18:30
  • Funky Jazz 15-18 jaar
    18:30 – 19:30
  • Funky Jazz 17+
    18:30 – 19:30
  • Bodymix
    19:30 – 20:30
  • Modern 17+
    19:30 – 20:30
  • Funky Jazz volw.
    20:30 – 21:30

Woensdag

  • Peuterdans
    09:15 – 10:00
  • Hiphop kidz instroom*
    14:30 – 15:15
  • Klassiek 8-10 jaar
    14:30 – 15:30
  • Hiphop kidz 2
    15:15 – 16:15
  • Klassiek 10-12 jaar
    15:30 – 16:30
  • Hiphop kidz 3
    16:15 – 17:15
  • Spitzen voorbereiding 10-12 jaar
    16:30 – 17:00
  • klassiek 12-15 jaar
    16:30 – 17:30
  • Hiphop kidz 4
    17:15 – 18:15
  • Spitzen/voorbereiding
    17:30 – 18:00
  • klassiek 15+
    17:30 – 18:30
  • Hiphop Teenz 2
    18:15 – 19:15
  • Spitzen 15+
    18:30 – 19:15
  • Urban contemporary teenz
    18:30 – 19:30
  • Hiphop teenz 3
    19:15 – 20:15
  • Urban Contemporary volwassenen
    19:30 – 20:30
  • Hiphop selectie
    20:15 – 21:00
  • Zumba
    20:15 – 21:15
  • Modern volwassenen
    20:30 – 21:30

Donderdag

  • Funky Jazz 6-8 jaar
    15:00 – 16:00
  • Funky Jazz 11-14 jaar
    16:00 – 17:00
  • Modern 11-13 jaar
    16:00 – 17:00
  • Funky Jazz 14-18 jaar
    17:00 – 18:00
  • Klassiek 17+
    17:00 – 18:00
  • Spitzen 17+
    18:00 – 18:45
  • Funky Jazz 17+
    18:00 – 19:00
  • Funky Jazz 18+ gev.
    18:00 – 19:00
  • Jazz volwassenen
    19:00 – 20:00
  • Modern gevorderd volwassenen
    19:00 – 20:00
  • Klassiek volwassenen
    20:00 – 21:00
  • Klassiek volwassenen beginners
    20:00 – 21:00
  • Modern 17+ gev.
    20:00 – 21:00
  • Spitzen volwassenen
    21:00 – 21:45
  • Jazz volwassener
    21:00 – 22:00

Vrijdag

  • Funky Jazz 6-8 jaar
    14:30 – 15:30
  • ADV/kinderdans 4-6 jaar
    14:45 – 15:30
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 12-15 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 14-18 jaar
    16:30 – 17:30
  • Barre motivatID
    17:00 – 17:30
  • Funky Jazz 17+
    17:30 – 18:30
  • MotivatID
    17:30 – 19:00
  • Barre prIDe
    18:00 – 18:30
  • Breakdance 1
    18:30 – 19:30
  • prIDe
    18:30 – 20:00
  • Barre ID Select
    19:30 – 20:00
  • Breakdance 2
    19:30 – 20:30
  • ID Select
    20:00 – 22:00
  • Breakdance 3
    20:30 – 21:30

Zaterdag

  • ADV/klassiek 4-6 jaar
    09:00 – 09:45
  • Modern gevorderd volwassenen
    09:30 – 11:00
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    09:45 – 10:45
  • Productiegroep 8-10 jaar
    11:00 – 12:00
  • Productiegroep 10-15 jaar
    12:00 – 13:00
  • Funky Jazz 6-8 jaar
    13:00 – 14:00

Zondag

  • Modern 8-10 jaar
    09:30 – 10:30
  • Modern volw. beg.
    10:30 – 11:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodymix
Docent: Anna/Indira
19:30 – 20:30
Zaal 1

Dinsdag

  • Bodymix
    19:30 – 20:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Breakdance 1
Docenten: Jorg & Mark
18:30 – 19:30
Zaal 2
Breakdance 2
Docenten: Jorg & Mark
19:30 – 20:30
Zaal 2
Breakdance 3
Docent: Jorg
20:30 – 21:30
Zaal 2

Vrijdag

  • Breakdance 1
    18:30 – 19:30
  • Breakdance 2
    19:30 – 20:30
  • Breakdance 3
    20:30 – 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Annika
09:45 – 10:45
Zaal 2
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Annika
13:00 – 14:00
Zaal 2 (start bij voldoende aanmeldingen)
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Tess van D.
14:30 – 15:30
Zaal 1
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Annika
15:00 – 16:00
Zaal 2
Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Anne-Marie
15:45 – 16:45
Zaal 1

Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Diantha
16:30 – 17:30
Zaal 2
Funky Jazz 6-8 jaar
Docent: Anna
15:30 – 16:30
Zaal 1
Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Fleur
15:30 – 16:30
Zaal 2

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Tess van D.
15:30 – 16:30
Zaal 1
Funky Jazz 11-14 jaar
Docent: Annika
16:00 – 17:00
Zaal 2
Funky Jazz 10-12 jaar
Docent: Fleur
16:30 – 17:30
Zaal 2

Funky Jazz 8-10 jaar
Docent: Anna
16:30 – 17:30
Zaal 1
Funky Jazz 12-15 jaar
Docent: Tess van D.
16:30 – 17:30
Zaal 1

Funky Jazz 14-18 jaar
Docent: Fleur
16:30 – 17:30
Zaal 2

Barre motivatID
Docent: Sophie
17:00 – 17:30
Zaal 3
Funky Jazz 14-18 jaar
Docent: Annika
17:00 – 18:00
Zaal 2
Funky Jazz 12-16 jaar
Docent: Diantha
17:45 – 18:45
Zaal 2
Funky Jazz 12-16 jaar
Docent: Fleur
17:30 – 18:30
Zaal 2

Funky Jazz 14-16 jaar
Docent: Indira
17:30 – 18:30
Zaal 1
Funky Jazz 17+
Docent: Indira
17:30 – 18:30
Zaal 1

MotivatID
Docent: Fleur
17:30 – 19:00
Zaal 2 + 3

Barre prIDe
Docent: Tess/Lynn
18:00 – 18:30
Zaal 3

prIDe
Docent: Indira
18:30 – 20:00
Zaal 1

Barre ID Select
Docenten: Lynn/Tess
19:30 – 20:00
Zaal 3
Funky Jazz 17+
Docent: Lynn
18:00 – 19:00
Zaal 2

Funky Jazz 18+ gev.
Docent: Indira
18:00 – 19:00
Zaal 1
Funky Jazz 15-18 jaar
Docent: Anna
18:30 – 19:30
Zaal 1

Funky Jazz 17+
Docent: Fleur
18:30 – 19:30
Zaal 2
ID Select
Docenten: Indira & Fleur
20:00 – 22:00
Zaal 1
Funky Jazz volw.
Docent: Indira
20:30 – 21:30
Zaal 1

Maandag

  • Funky Jazz 8-10 jaar
    15:45 – 16:45
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 12-16 jaar
    17:45 – 18:45

Dinsdag

  • Funky Jazz 6-8 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 12-16 jaar
    17:30 – 18:30
  • Funky Jazz 14-16 jaar
    17:30 – 18:30
  • Funky Jazz 15-18 jaar
    18:30 – 19:30
  • Funky Jazz 17+
    18:30 – 19:30
  • Funky Jazz volw.
    20:30 – 21:30

Donderdag

  • Funky Jazz 6-8 jaar
    15:00 – 16:00
  • Funky Jazz 11-14 jaar
    16:00 – 17:00
  • Funky Jazz 14-18 jaar
    17:00 – 18:00
  • Funky Jazz 17+
    18:00 – 19:00
  • Funky Jazz 18+ gev.
    18:00 – 19:00

Vrijdag

  • Funky Jazz 6-8 jaar
    14:30 – 15:30
  • Funky Jazz 10-12 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 8-10 jaar
    15:30 – 16:30
  • Funky Jazz 12-15 jaar
    16:30 – 17:30
  • Funky Jazz 14-18 jaar
    16:30 – 17:30
  • Barre motivatID
    17:00 – 17:30
  • Funky Jazz 17+
    17:30 – 18:30
  • MotivatID
    17:30 – 19:00
  • Barre prIDe
    18:00 – 18:30
  • prIDe
    18:30 – 20:00
  • Barre ID Select
    19:30 – 20:00
  • ID Select
    20:00 – 22:00

Zaterdag

  • Funky Jazz 10-12 jaar
    09:45 – 10:45
  • Funky Jazz 6-8 jaar
    13:00 – 14:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Hiphop kidz instroom*
Docent: Nash
14:30 – 15:15
Zaal 2 *start bij voldoende aanmeldingen

Hiphop kidz 2
Docent: Nash
15:15 – 16:15
Zaal 2

Hiphop kidz 3
Docent: Nash
16:15 – 17:15
Zaal 2

Hiphop kidz 4
Docent: Nash
17:15 – 18:15
Zaal 2

Hiphop Teenz 2
Docent: Nash
18:15 – 19:15
Zaal 2

Urban contemporary teenz
Docent: Ronja
18:30 – 19:30
Zaal 1

Hiphop teenz 3
Docent: Nash
19:15 – 20:15
Zaal 2

Urban Contemporary volwassenen
Docent: Ronja
19:30 – 20:30
Zaal 1

Hiphop selectie
Docent: Nash
20:15 – 21:00
Zaal 3
Hiphop gevorderd
Docent: Nash
19:00 – 20:00
Zaal 2
Hiphop volw. intermediate
Docent: Nash
20:00 – 21:00
Zaal 2
Hiphop volw. beg.
Docent: Nash
21:00 – 22:00
Zaal 2

Maandag

  • Hiphop gevorderd
    19:00 – 20:00
  • Hiphop volw. intermediate
    20:00 – 21:00
  • Hiphop volw. beg.
    21:00 – 22:00

Woensdag

  • Hiphop kidz instroom*
    14:30 – 15:15
  • Hiphop kidz 2
    15:15 – 16:15
  • Hiphop kidz 3
    16:15 – 17:15
  • Hiphop kidz 4
    17:15 – 18:15
  • Hiphop Teenz 2
    18:15 – 19:15
  • Urban contemporary teenz
    18:30 – 19:30
  • Hiphop teenz 3
    19:15 – 20:15
  • Urban Contemporary volwassenen
    19:30 – 20:30
  • Hiphop selectie
    20:15 – 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Jazz volwassenen
Docent: Lynn
19:00 – 20:00
Zaal 2
Jazz volwassener
Docent: Tess van N.
21:00 – 22:00
Zaal 1

Donderdag

  • Jazz volwassenen
    19:00 – 20:00
  • Jazz volwassener
    21:00 – 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
ADV/klassiek 4-6 jaar
Docent: Annika
09:00 – 09:45
Zaal 2
Klassiek 8-10 jaar
Docent: Daphne
14:30 – 15:30
Zaal 1
Klassiek 6-8 jaar
Docent: Diantha
15:30 – 16:30
Zaal 2
Klassiek 10-12 jaar
Docent: Daphne
15:30 – 16:30
Zaal 1
klassiek 12-15 jaar
Docent: Daphne
16:30 – 17:30
Zaal 1
Klassiek 17+
Docent: Jasmine
17:00 – 18:00
Zaal 1
klassiek 15+
Docent: Daphne
17:30 – 18:30
Zaal 1

Maandag

  • Klassiek 6-8 jaar
    15:30 – 16:30

Woensdag

  • Klassiek 8-10 jaar
    14:30 – 15:30
  • Klassiek 10-12 jaar
    15:30 – 16:30
  • klassiek 12-15 jaar
    16:30 – 17:30
  • klassiek 15+
    17:30 – 18:30

Donderdag

  • Klassiek 17+
    17:00 – 18:00

Zaterdag

  • ADV/klassiek 4-6 jaar
    09:00 – 09:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Klassiek volwassenen
Docent: Jasmine
20:00 – 21:00
Zaal 2

Klassiek volwassenen beginners
Docent: Lynn
20:00 – 21:00
Zaal 3

Donderdag

  • Klassiek volwassenen
    20:00 – 21:00
  • Klassiek volwassenen beginners
    20:00 – 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Modern gevorderd volwassenen
Docent: wisselend
09:30 – 11:00
Zaal 1
Modern 8-10 jaar
Docent: Lena
09:30 – 10:30
Zaal 1
Modern volw. beg.
Docent: Lena
10:30 – 11:30
Zaal 1
Modern 11-13 jaar
Docent: Lynn
16:00 – 17:00
Zaal 1
Modern 13-15 jaar
Docent: Anne-Marie
16:45 – 17:45
Zaal 1

Modern 15-18 jaar
Docent: Anne-Marie
17:45 – 18:45
Zaal 1
Modern gevorderd volwassenen
Docent: Tess van N.
19:00 – 20:00
Zaal 1
Modern 17+
Docent: Fleur
19:30 – 20:30
Zaal 2
Modern 17+ gev.
Docent: Tess van N.
20:00 – 21:00
Zaal 1
Modern volwassenen
Docent: Ronja
20:30 – 21:30
Zaal 1

Maandag

  • Modern 13-15 jaar
    16:45 – 17:45
  • Modern 15-18 jaar
    17:45 – 18:45

Dinsdag

  • Modern 17+
    19:30 – 20:30

Woensdag

  • Modern volwassenen
    20:30 – 21:30

Donderdag

  • Modern 11-13 jaar
    16:00 – 17:00
  • Modern gevorderd volwassenen
    19:00 – 20:00
  • Modern 17+ gev.
    20:00 – 21:00

Zaterdag

  • Modern gevorderd volwassenen
    09:30 – 11:00

Zondag

  • Modern 8-10 jaar
    09:30 – 10:30
  • Modern volw. beg.
    10:30 – 11:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Productiegroep 8-10 jaar
Docent: Annika
11:00 – 12:00
Zaal 2
Productiegroep 10-15 jaar
Docent: Annika
12:00 – 13:00
Zaal 2

Zaterdag

  • Productiegroep 8-10 jaar
    11:00 – 12:00
  • Productiegroep 10-15 jaar
    12:00 – 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Peuterdans
Docent: Annika
09:15 – 10:00
Zaal 1
ADV/kinderdans 4-6 jaar
Docent: Fleur
14:45 – 15:30
Zaal 2
ADV/kinderdans 4-6 jaar
Docent: Fleur
15:45 – 16:30
Zaal 2

Dinsdag

  • ADV/kinderdans 4-6 jaar
    15:45 – 16:30

Woensdag

  • Peuterdans
    09:15 – 10:00

Vrijdag

  • ADV/kinderdans 4-6 jaar
    14:45 – 15:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Spitzen voorbereiding 10-12 jaar
Docent: Sophie
16:30 – 17:00
Zaal 3
Spitzen/voorbereiding
Docent: Sophie
17:30 – 18:00
Zaal 3
Spitzen 17+
Docent: Jasmine
18:00 – 18:45
Zaal 3
Spitzen 15+
Docent: Daphne
18:30 – 19:15
Zaal 3
Spitzen volwassenen
Docent: Jasmine
21:00 – 21:45
Zaal 2

Woensdag

  • Spitzen voorbereiding 10-12 jaar
    16:30 – 17:00
  • Spitzen/voorbereiding
    17:30 – 18:00
  • Spitzen 15+
    18:30 – 19:15

Donderdag

  • Spitzen 17+
    18:00 – 18:45
  • Spitzen volwassenen
    21:00 – 21:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
yoga flow
Docent: Petra
20:00 – 21:30
Locatie: Malden

Maandag

  • yoga flow
    20:00 – 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Zumba
Docent: Annika
20:15 – 21:15
Zaal 2

Woensdag

  • Zumba
    20:15 – 21:15
Geen roosters beschikbaar!